Reikalavimai nuotraukoms

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad pažeidėjus patraukti administracinėn atsakomybėn galima tik turint tikslius pažeidimų duomenis, tai yra siunčiamuose laiškuose turi būti nurodyta tiksli pažeidimo data ir laikas, tiksli pažeidimo vieta (miestas, tikslus adresas).

Nuotraukos turi būti kokybiškos, aiškios, bet nedidesnės, nei 1024x768 pikselių, jose turi aiškiai matytis automobilio valstybinis numeris ir aplinka, iš kurios būtų galima spręsti apie KET pažeidimo faktą, vaizdas, pagal kurį galima būtų tiksliai nustatyti pažeidimo vietą (miestas, gatvė, namo numeris), datą (metus, mėnesį, dieną bei tikslų laiką)  ir ar yra padarytas pažeidimas.

Siunčiant nuotraukas, kuriose užfiksuoti neleistinai neįgaliesiems skirtas stovėjimo vietas užimantys automobiliai, nuotraukas prašome pateikti iš priekio ir iš galo, kad būtų matomi duomenys apie tai, kad automobiliai nebuvo paženklinti neįgaliojo skiriamuoju ženklu (ženklais).

Visi išvardinti duomenis yra būtini administracinio teisės pažeidimo bylos teisenai pradėti. Neesant pateiktoje informacijoje objektyvių įrodymų apie galimai padarytą pažeidimą, administracinio teisės pažeidimo bylos teisena negali būti pradėta ir nuotraukos pašalinamos. Jeigu yra papildomų įrodymų dėl galimai padaryto Kelių eismo taisyklių pažeidimo, prašome pateikti raštu. KET pažeidimų bylos, kuriuose yra nepakankamai surinkta objektyvių pažeidimo įrodymų neretai yra skundžiamos teismui, todėl būtina visą informacija kaip buvo nustatytas pažeidimas, kas nustatė pažeidimą, tiksli pažeidimo vieta ir laikas, pažeidimo liudytojai ir t.t.

Dėl kiekvieno reikalavimus atitinkančio pranešimo teisės aktų nustatyta tvarka pradedamas tyrimas. Nustačius administracinio teisės pažeidimo faktus, pažeidėjai baudžiami Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nustatyta tvarka.

Kokiose vietose sunkiausia surasti neįgaliųjų automobiliui skirtą laisvą vietą?
Balsuoti

2014 © neigalieji.lt. Visos teisės saugomos.

Projekto autoriai: TAPE ir SEO